Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

16 sester: Adventure hra zdarma pro Windows

A je to tady: Ostrov 16ti sester, díl první, je nyní zdarma také pro Windows. Každý si ho může zdarma stáhnout.

O point and click Adventure hře Ostrov 16ti sester jsme tady už psali, ale možná stojí za to ji trochu připomenout: Jde o klasickou adventure hru, hledáte a sbíráte tu předměty, bavíte se s lidmi (v téhle hře převážně s krásnými dívkami) a postupujete dál dějem hry. Všechno začíná jednoho krásného dne, kdy se zničehonic probudíte na neznámém ostrově a netušíte ani jak jste se tu ocitli, ani proč...

Hra je zcela zdarma, nemá to žádné háčky, není tu žádná reklama, žádné nákupy v aplikaci. Hra vypadá a funguje úplně stejně jako na Androidu a iOS, její autoři jen přenesli engine do Windows 10. Ovládání je ve stylu táhni a pusť, můžete použít myš nebo dotykový displej. Předměty objevujete klikáním na různá místa scény (kde to dává smysl), používáte je tím, že je chytnete v inventáři a někam přetáhnete.

Když si nevíte rady, co dál, můžete použít SuperHelp v menu, který vám ukáže, co v dané scéně, kde právě jste, má smysl udělat. Ani tohle nemá žádné háčky, prostě ťuknete nebo kliknete a dostanete nápovědu.

Hra je poměrně krátká a hádanky i používání předmětů jsou celkem logické, ale i tak si nějakou dobu pohrajete. Váš postup ve hře se automaticky ukládá, takže když hru opustíte a příště ji zase zapnete, jste tam, kde jste minule skončili.

Hra je v různých jazycích, ale umí i česky, což bude jistě pro spoustu hráčů plus.

Co dodat? Jestli jste Ostrov 16ti sester nehráli na Androidu nebo iOS, zkuste to ve Windows. Výhodou je, že díky většímu displeji počítače na scény lépe uvidíte a snáz se v nich zorientujete. Nevýhodou pak to, že hra je nativně v rozlišení 1280 x 720 bodů, takže na větších displejích, pokud si ji dáte přes celou obrazovku, může působit trochu neostře.

Hru si můžete zdarma stáhnout na tomto odkazu:


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2024 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru