Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

Alice a Magické ostrovy

Právě vyšlo dlouho očekávané třetí pokračování hry o čarodějnici Alici. Vydá se po stopách tří čarodějů...

Tip: Hra Polepšovna pro čarodějky nyní i jako kniha! Čtěte zde!

Více než jeden milion hráčů si již stáhl hru Alice a Polepšovna pro čarodějky, která odstartovala úspěšnou sérii point-and-click adventur pro mobilní telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS. A dobře si vede i její druhé pokračování, hra Alice a Dračí magie. Autoři už několik měsíců slibovali třetí pokračování a to se nyní konečně stalo skutečností - je tady Alice a Magické ostrovy.

Alice a Magické ostrovy
Na co se můžete těšit? Alice teď žije spokojeně na svém hradě v magickém světě, který získala od draků, ale mocný čaroděj Darold M. s tím rozhodně není smířený. Jen co připraví svou magii, potrestá Alici i draky, kteří jí pomohli. A co se stane pak? Alici se naštěstí podaří uprchnout, ale čeká ji zase spousta nepohodlí - a také kouzel a magických předmětů. Vydá se po stopách tří čarodějů, kteří byli kdysi Daroldovými přáteli. Více toho ale rozhodně prozradit nemůžeme.

I tentokrát vás čeká ručně kreslená grafika, české texty a také spousta přemýšlení, jak překonat všechny překážky a nebezpečí. I ve třetím díle ovšem můžete použít SuperHelp v menu, který vám poradí, kdykoli to budete potřebovat. Kdykoli ho zavoláte, zobrazí se vám obrázek scény, ve které právě jste, a u něj tipy a rady, co tu můžete udělat. U třetího dílu je přitom SuperHelp ještě podrobnější než u prvních dílů, je to vlastně téměř návod, jak hru hrát a vyhrát.
 

Aktuálně je hra k dispozici pro operační systém Android, autoři slibují i brzké vydání pro iOS. Hra je na Google Play, stejně jako druhý díl, za velmi příznivou cenu 42 Kč. I tentokrát ji lze považovat za příspěvek autorům na to, aby mohli pokračovat ve vývoji dalších dobrodružných her. A kdo ví, třeba se dočkáme i čtvrtého dílu Alice čarodějnice.

Update: Hra je nyní k dispozici i pro iOS.


Komentáře, názory a rady
dotaz
Kde najdu čtvrtý kámen pro scénu 120?...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2024 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru