Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

Kódy pro hry zdarma pro Android

Jak získat kódy pro hry zdarma pro Android? A jak je potom vložit do Google Play?

Tip: Hra Polepšovna pro čarodějky nyní i jako kniha! Čtěte zde!

Vývojáři mnohých her nabízejí alespoň občas - nebo alespoň někomu - kódy pro získání her zdarma. Kde a jak takové kódy pro stažení získat a jak je potom na Google Play uplatnit? Pojďme se na to podívat.

Jak uplatnit získaný kód

A začněme tím, jak kód uplatnit. Mnozí hráči se domnívají, že kód se zadává poté, kdy si hru vyberete a přistoupíte k placení. Tak tomu ale momentálně není. Pokud už nemáte ve svém účtu na Google Play vloženo číslo své platební karty, Google Play ho po vás bude tvrdošíjně vyžadovat a k zadání žádného kódu se nedostanete.

Kód pro stažení placené hry zdarma se musí zadat v jiném okamžiku. V aplikaci Obchod Play na úvodní obrazovce vejděte do menu (vlevo nahoře) a tam ťukněte na Uplatnit kód. Nyní naťukejte ten ukrutně dlouhý kód pro stažení hry, který jste získali a ťukněte na Uplatnit kód. Obchod Google Play sám zjistí, kterou hru máte zdarma získat a rovnou vám nabídne její bezplatné stažení.

Ale jak a kde takový kód získat? Podíváme se na několik možností.

Jak kód vygenerovat

Pokud jste sami vývojáři hry, nebo máte kamarády, kteří nějakou hru vytvořili, pak je to jednoduché. V rozhraní Developer Console, odkud se aplikace spravují, prostě zvolíte příslušnou placenou hru a u ní v menu vyberete Promotions. A teď už jen stačí zvolit Add new promotion - a vybrat od kdy do kdy mají kupóny pro stažení hry platit a kolik jich chcete vygenerovat.

Tyto kupóny pak lze šířit mezi fanoušky, kamarády a podobně. Ať už proto, že chcete hru propagovat, nebo proto, že jim prostě jen chcete udělat radost.

Jak a kde získat kód pro hry zdarma

Čas od času dělají někteří vývojáři her různé propagační akce, při nichž je možné získat kódy pro stažení jejich her zdarma. Určitě stojí za to sledovat jejich facebookové stránky, twitterový účet, blog a podobně. Také můžete samozřejmě kdykoli využít služeb pana Google a zkusit vyhledávat ta správná klíčová slova - jméno hry, kterou byste chtěli zdarma, a pak něco jako google play free code.

Ale pozor, nenechte se napálit. Existují různé podvodné stránky, které vám slíbí hory doly jen proto, abyste si nainstalovali jejich škodlivý software. Místo kódů pro hry zdarma se tak spíše dočkáte nemilého překvapení. Kódy by nikdy neměly pocházet z nějakých pochybných stránek, ale jen ze stránek autorů her nebo přímo od Google.

A když žádné kódy pro stažení své vytoužené hry zdarma nenajdete? U každé aplikace, tedy i u her, je kontakt na autory. Jistě není úplně dobrý nápad jim napsat, ať vám svou hru prostě dají zdarma, ale pokud třeba máte čtený blog, účet na Facebooku, na Twitteru nebo na YouTube, můžete nabídnout, že na hru uděláte recenzi. Obzvlášť pokud autoři hry uvidí, že už jste takové recenze zveřejnili a že tedy přicházíte s fér nabídkou, může se na vás usmát štěstí a kód pro stažení hry od nich dostanete.


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2022 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru
Facebook Twitter Pinterest