Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

Nejlepší nové point and click adventure hry zdarma

I letos nám vývojáři nadělují zajímavé nové adventure hry pro Android a iOS zdarma. Tady je seznam těch, které by vám neměly utéci.

Tip: Hra Polepšovna pro čarodějky nyní i jako kniha! Čtěte zde!

I když je adventure her pro Android a iOS pořád méně, než bychom si přáli, i letos, nebo, přesněji, na přelomu roku 2017 a 2018, se objevily nové zajímavé kousky, takže je co hrát. Vybrali jsme pro vás hry, které jsou ke stažení zdarma a přitom určitě stojí za vaši pozornost. Tady je seznam her - a začínáme jednou opravdu zvláštní:

Désiré: Poetická černobílá adventura


Když se učitel Désirého zeptá, proč nekreslí slunce jako ostatní žáci, odpoví spontánně: "V mojí hlavě je vždy noc." Désiré je od narození barvoslepý bere vás do svého světa - ve 4 kapitolách a se spoustou hádanek. Adventure hra je zdarma, jestli umíte francouzsky, anglicky, španělsky, italsky nebo rusky, určitě ji zkuste. Zde je pro Android:

Alice a Magické ostrovy


Na konci roku vyšlo také dlouho očekávané třetí pokračování série o čarodějce Alici. Tentokrát už Alice žije spokojeně na svém hradě v magickém světě, ale mocný čaroděj Darold M. se s tím rozhodně nehodlá smířit. Hned na začátku hry potrestá Alici i draky, kteří jí pomohli, takže se Alice znovu vydává na cestu, tentokrát po stopách tří čarodějů, kteří byli kdysi Daroldovými přáteli. A je to cesta plná nebezpečí a nástrah, které vás, jak už název hry napovídá, zavede na Magické ostrovy.

Výhodou celé série o Alici je, že je také česky

Tato hra je v tomto našem výběru výjimkou, protože není zdarma - přijde ale jen na cca 40 Kč. 

A zde i pro iOS:

Zde je druhé pokračování série o Alici - Alice a Dračí magie:

A zde i pro iOS:

A protože je toto výběr her zdarma, zde je první díl hry o Alici - Alice a Polepšovna pro čarodějky, který je zcela zdarma. Rozhodně doporučujeme, je velká šance, že si tuto sérii zamilujete a přidáte se k téměř 1,5 milionu hráčů z celého světa, kteří si již jeden nebo více dílů her o Alici nainstalovali a zahráli.

A zde i pro iOS:

Forever Space

Máte rádi sci-fi adventure hry? Pak jsou tady Pinhead Games s hrdinou Gregem, samotářem, který se dobrovolně přihlásil ke sledování zvukových signálů na vesmírné stanici Capricorn. Greg musí bojovat se svou vlastní izolací i s výpadky paměti. Co se za nimi skrývá? Je to něco neškodného, nebo se tu děje něco zlověstného? Na to už musíte přijít sami. I tato adventure hra je zcela zdarma a za zmínku stojí, že je plně namluvena anglicky. Nechybějí ale ani titulky. Tuto hru rozhodně doporučujeme, je zábavná a vypadá výborně.

Sol705


A máme tady další hru, za kterou nezaplatíte ani korunu a která je i přesto velmi povedená. Hlavními hrdiny je několik přátel, kteří tráví všechen svůj volný čas ve vlastním tajném paranormálním výzkumném klubu: Sol705. Co přesně vás čeká? Utečete ze školního vězení otce Carlita a budete pátrat po tajemství, které se týká vašeho města. Půjde tu o UFO a o vztah občanů města s mimozemšťany. I tahle hra vypadá výborně a zábavně! Zde pro Android:

Tato hra je také pro iOS:

Legend of Badminton

V této hře zamíříte do  knížectví Badminton, kde hlavní hrdina Pirlock, který byl zbaven svých práv na badmintonský trůn, žije jako voják v hlídkové věži. Hned na začátku hry ale dostává nečekanou návštěvu. Možná by to mohlo být začátek jeho nového života? I tady máte před sebou klasicky vypadající adventure hru, kterou si můžete na svůj tablet nebo mobil s Androidem nainstalovat zdarma.

A zde pro iOS:

Ghostscape 3D

Jak už název napovídá, Ghostscape 3D není úplně klasická 2D point and click adventure hra, ale 3D. A je to navíc horror. Začíná tím, že se po vyřešení úvodní hádanky dostáváte do tajemného domu. Co v něm najdete? Jaká tajemství tam čekají? To už zjistíte sami.

 

Další adventure hry zdarma najdete zde! Nenechte si ujít ani ty!

 

Prohlášení: Vydavatel magazínu GameCondor věnuje maximální možnou péči objektivitě veškerých textů zde publikovaných. Vydavatel magazínu GameCondor vydává rovněž další média zaměřená na počítače a business, ale také na cestování nebo 3D fotografii. Je rovněž vydavatelem adventure her založených na systému GameStylus, které jsou v některých případech zmiňovány na těchto stránkách.


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2024 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru