Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

Pro dokonalý zvuk: Herní headset Cloud II

Náhlavní sada má nově navrženou USB zvukovou kartu s ovladačem, který poskytuje virtuální zvuk ve formátu 7.1.

Nový headset, HyperX Cloud II, začala prodávat společnost Kingston. Novinka se chlubí všemi přednostmi své předchůdkyně, ale hlavní zvláštností je podle výrobce nově navržená USB zvuková karta s ovladačem, který poskytuje virtuální zvuk ve formátu 7.1.

Ovladač zpracování zvuku, který kompletně zkonstruovali odborníci v oblasti audia v HyperX, je pro větší efekt podsvícen pomocí LED a nabízí hardwarově zpracovávaný virtuální prostorový zvuk 7.1 s možností odděleně ovládat hlasitost sluchátek a mikrofonu. Hráči mohou snadno zapnout virtuální surround zvuk ve formátu 7.1 stiskem jednoho tlačítka, čímž dojde podle výrobce k emulaci situace, jako by měli sedm reproduktorů, které jim zpřesňují orientaci v prostoru pro lepší pocit při hraní.

HyperX Cloud II je napájen přes rozhraní USB , které zajišťuje zesílení zvuku i mikrofonu, a má současně i konektor jack 3,5 mm kompatibilní s konzolemi PS4 a Xbox One1.

Výsledný zvuk snímaný mikrofonem je digitálně vylepšen funkcemi potlačení hluku, automatického řízení vstupní citlivosti a eliminace echa díky USB zvukové kartě.

Náhlavní sada HyperX Cloud II je podle výrobce certifikována pro aplikace TeamSpeak a Skype a poskytuje čistší zvuk hlasu, herních efektů a snížený hluk pozadí. Náušníky a hlavový pásek jsou podle dostupných materiálů vyrobeny z pěny se 100procentní tvarovou pamětí, jež zaručuje maximální komfort i při dlouhých hodinách hraní.

A ještě pár parametrů: Odběr energie: 150 mW; Konstrukce sluchátek: circumaurální (kolem celého ucha); Útlum okolního hluku: přibližně 20 dBA; Hmotnost s mikrofonem a kabelem: 320 g; Délka a typ kabelu: 1 m + 2 m prodlužovací kabel; Připojení: konektor mini stereo jack (3,5 mm).

Náhlavní sady HyperX Cloud II jsou k dispozici v červené barvě, kovové armádní a v omezené edici i v růžové (budou uvedeny již brzy) a vztahuje se na ně dvouletá záruka.

Herní podložka pod myš

A pak je tu ještě jedna novinka stejné značky: HyperX současně představí svou druhou verzi herní podložky pro myš HyperX FURY Pro Gaming Mouse Pad. Je vyrobena z textilního materiálu a měkkého vypodložení a nabízí vysokou přesnost, pohodlí a stabilní oporu. Podložky pro myš HyperX FURY jsou k dispozici ve čtyřech velikostech, dají se snadno přenášet a jsou odolné, takže by měly vyhovět prostředí a nárokům každého hráče.

„Z rozšíření naší nabídky periférií HyperX o náhlavní sadu Cloud II a podložku pro myš máme skutečně radost,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel divize HyperX. „Nyní můžeme hráčům poskytnout virtuální zvuk 7.1 díky náhlavní sadě, jež nabízí veškerý komfort a stylovost předchozí řady HyperX Cloud. Oba tyto nové produkty hráčům přinesou skvělý zvukový zážitek i pocit z přesného ovládání, takže se mohou plně ponořit do intenzivních zážitků při hraní.“

Dodejme, že HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky a herní příslušenství. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají.


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2024 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru