Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

Shadow lake: Odhalte podivnou kletbu

Mystery Case Files: Shadow lake – hra plná záhad s reálnými herci. Vyřešíte případ prokletého města?

Tentokrát tu pro vás máme adventuru, která zaujme realistickou grafikou i temným dějem. Oč tu jde? Obyvatelé městečka Bitterford jsou zřejmě obětí podivné kletby. Proč jejich město prodělalo úpadek? Co se tu stalo? Zjištění příčin je jen na vás.

Grafika hry je typu first person, scény tedy vidíte z pohledu hlavního hrdiny. Nemůžete se tu však pohybovat zcela volně, scény jsou předgenerované. A vypadají velmi realisticky. K tomu koneckonců přispívá a využití lidských herců, kteří ztvárňují další postavy hry.

I když grafickým zpracováním hra nezapadá mezi tu nejklasičtější klasiku, řešení úkolů už ano: V průběhu hry najdete řadu předmětů a díky tomu, že je na vhodném místě použijete, se dostanete dál a dál a odhalujete další střípky celé záhady. Čeká vás ovšem také spousta hledání skrytých objektů a řešení různých hlavolamů.

Pokud vás zaujme děj, jste milovníky hlavolamů a naláká vás grafické zpracování, hra by vás mohla zabavit na dlouhé hodiny. Nicméně zdarma je pouze její ukázka, zbytek je třeba zaplatit. I tak ale stojí aplikace za stažení a za vyzkoušení.

V době psaní tohoto textu měla hra Mystery Case Files: Shadow lake hodnocení uživatelů 3,8. Ti na ní oceňují hádanky a úkoly, které považují za zajímavé, stěžují si ale na množství technických potíží. Na ty jsme při hraní narazili i my: Hra nám sice, narozdíl od jiných hráčů, nezamrzla, ale docházelo k problémům se synchronizací videa.

Nicméně za vyzkoušení tahle hra určitě stojí. Třeba právě vás pohltí její atmosféra natolik, že jí odpustíte výše zmíněné nedostatky.

Hru MCF: Shadow lake si můžete stáhnout na Google Play zde:


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2022 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru
Facebook Twitter Pinterest