Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

City Of Secrets: Město plné tajemství

City Of Secrets je cool klasická point and click adventura. Jen s trochu netradiční zápletkou.

A máme tu další klasickou adventuru, tentokrát City Of Secrets. Pěkná grafika, zvláštní příběh, propracované hádanky – to je to, co vás nejspíš na této hře zaujme. A co vás u ní, v lepším případě, udrží po desítky minut.

Hrdiny hry jsou Rex a Mr. Moles, s nimiž se vydáte do města Poco Pane. Tedy, ne tak úplně s nimi oběma. Jeden má nedobrovolný náskok. Ale to byste měli v průběhu hry vyřešit. Stejně jako otázku, proč obyvatelé Poco Pane nejsou tak úplně šťastní a jak jim pomoci, aby jim bylo lépe. Nicméně tady je nutno říci, že v rámci první bezplatné epizody si sice zahrajete, ale zdaleka nebudete mít šanci dotáhnout vše do konce.

Jak už bylo zmíněno, City of Secrets je klasická point and click adventura - s ručně kreslenými pozadími a plně namluvenými hrdiny ve 3D. Pokud máte rádi sbírání nejrůznějších druhů předmětů, jejich kombinování a používání, pak tady byste si měli přijít na své. Stavěním malé pyramidy, abyste se dostali k rybářskému háčku, nebo sestavováním výtahu, abyste mohli jet do podzemí, to celé jenom začíná.

Chvílemi zřejmě bude hra pro některé méně zkušené hráče obtížnější, ale pro tyto případy je tu nápověda, která je udělána šikovně tak, aby nikdy neprozradila až příliš mnoho. Navíc vám zobrazí místa, kde lze něco zkoumat nebo něco provést.

Texty hry, kterých je opravdu hodně – ano, tato hra patří k těm upovídanějším – srší vtipem a záleží jen na vašem smyslu pro humor, zda z toho budete nadšení, nebo ne.

Co říci na závěr? City of Secrets je rozhodně hra, kterou byste si neměli nechat ujít. Nabízí skutečně všechny prvky klasické point and click adventury – sbírání, kombinování a používání předmětů, ale i různé hlavolamy, pestré dialogy, zajímavé prostředí... A vzhledem k tomu, že je první epizoda zdarma, skutečně neexistuje důvod ji nezkusit.

Dodejme už jen to, že v době psaní této recenze má hra hodnocení od hráčů 4,0. Za její velké plus označují grafiku, stěžují si však na nemožnost přeskočení některých hádanek a především pak na nestabilitu hry. Dodejme, že my jsme se na našich testovacích zařízeních s pádem hry nesetkali.

Hru si můžete zdarma stáhnout zde na Google Play:


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2024 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru