Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

Galaktická policie přichází na Android

Policistka Galakticke Policie má svůj první případ. Co se stalo na základně BS9856?

Vesmírná základna BS9856 se už dva dny nehlásí. Co se tam děje? To se vydává zjistit Natálie K., policistka Galakticke Policie. V této hře jí můžete pomoci zjistit, co se tam stalo a kam její obyvatelé zmizeli.

Galaktická policie 1: Ztraceni je první díl z nové série adventure her týmu GameStylus. Ten podruhé sáhl po renderované grafice, díky které hra přináší 15 scén z cizí, blíže neurčené planety.

Tým GameStylus také podruhé přišel s reklamami ve hře. Objeví se tam dvě, takže množství není nijak velké, a podle vývojářů je cílem vyzkoušet, zda by bylo možné zaplatit vývoj her pouze z reklamy. Pokud ano, mohou prý brzy přijít další díly, pokud ne, bude třeba najít jiný způsob financování, protože vývoj hry samozřejmě není zadarmo.

GameStylus také vybízí všechny, kdo si chtějí tvorbu her vyzkoušet, aby si to zkusili na webu GameStylus.com. Stačí se zaregistrovat, přihlásit a už můžete tvořit svou vlastní hru. Pokud ji dotáhnete do konce, může být vydána na Google Play.

Ale zpátky ke hře Galaktická policie 1: Ztraceni: Její děj není dlouhý a je to klasická point and click adventura, takže sbíráte předměty, chytře je používáte a objevujete nové lokace. Hra je zdarma a bez nákupů ve hře, jak už bylo zmíněno, narazíte v ní na dvě reklamy.

Jako všechny hry od studia GameStylus i tato je plně česky a nechybí v ní SuperHelp pro pomoc ve hře. Hru pro Android si můžete stáhnout zde: 


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2024 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru