Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

Herní engine zdarma pro Android, iOS i Windows

Díky projektu GameStylus může kdokoli snadno a bez programování vytvořit svou vlastní hru. Teď hned.

Možná to nevíte, ale náš projekt GameStylus má svůj vlastní herní engine, díky kterému může kdokoli snadno a bez programování vytvořit svou vlastní hru. Zprvu bylo možné takovou hru hrát jen na mobilech a tabletech se systémem Android, pak i s iOS (Apple) a teď už to jde i na Windows 10. Jak to funguje a co je nového?

Tvoření her je v systému GameStylus snadné, lze je doslova naklikat na webu. To ale neznamená, že by byly nějak omezené, ani náhodou! Jde opravdu o plnohodnotné hry. GameStylus se specializuje hlavně na adventury, ale tvořit lze i hry jiné (byť třeba akční hru v našem enginu určitě nevytvoříte).

Jestli to chcete zkusit, není nic jednoduššího. Prostě jděte na web GameStylus, zaregistrujte se, mrkněte na naše návody a pusťte se do tvorby vlastní hry.

Hry, které vytvoříte na GameStylus.com, si můžou zahrát majitelé tabletů a smartphonů s Androidem, majitelé iPadů a iPhonů a také uživatelé Windows 10.

Zbývají dodat dvě věci:

1) Ano, vytvořit hru pro Android i iOS je opravdu tak snadné (a zdarma, samozřejmě!); jednoduše adventure hru vytvoříte na GameStylus.com, pošlete nám ke schválení (stačí krátký e-mail) a pak už nic nebrání tomu, aby si hru mohli zahrát jak majitelé telefonů a tabletů s Androidem, tak majitelé iPhonů a iPadů. Pokud budete chtít vytvořit placenou hru nebo půjde o jinak komerční aktivitu, určitě se domluvíme na oboustranně zajímavých podmínkách.

2) Stále platí, že si vaši hru bez jakéhokoli našeho schvalování (vy to ale, samozřejmě, schválit musíte :)) může zahrát také kdokoli, kdo si na Android ze stránek GameStylus.com stáhne naši aplikaci - a vaši hru si do ní nahraje. (A v této aplikaci můžete i vy svou hru ladit.) Podobnou aplikaci pro iOS zatím neplánujeme, pro Windows 10 ji zvažujeme.

GameStylus engine je tedy multiplatformní. Chceme totiž, aby se vaše (i naše, samozřejmě) hry dostaly k co největšímu počtu hráčů!

Příklady her

A jaké hry už v engine GameStylus vznikly? Zde je několik příkladů:

Ostrov 16ti sester - už je pro Windows, Android i iOS

" target="_blank">A tady zdarma i pro Windows 10

 

Alice a polepšovna pro čarodějky - zatím pro Android a iOS

 

A spousta dalších, mrkněte na adventure hry zdarma i několik za pár korun sem.


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2021 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru
Facebook Twitter Pinterest