Domů
Recenze
Návody
Zajímavosti
Tvorba her
Svět her
Nejen hry
GameStylus Blog

Lovci vesmírných pokladů pro Android

Právě vychází první dva díly série her Lovci vesmírných pokladů od studia GameStylus.

Lovci vesmírných pokladů
Již třetí sérii klasických adventure her pro OS Android a iOS - s názvem Lovci vesmírných pokladů - právě vydalo studio GameStylus. Stejně jako předchozí dvě série - Mutanti vs. Vyvolení a Alice a Polepšovna pro Čarodějky jde i tentokrát o klasické point-and-click adventure hry s animovanou, ručně kreslenou grafikou.

O čem tyto nové hry jsou? Po Třetí Galaktické válce zůstala spousta světů v ruinách. A v těch ruinách zůstaly poklady nedozírné hodnoty. Galaxii křižují stovky lovců pokladů. Jedním z nich je i David Fox. A zdá se, že se na něj konečně usmálo štěstí...

V prvním díle hráči objeví stopy, které nechala slavná lovkyně vesmírných pokladů ve vesmírném restaurantu. A vydají se do míst, kde chtěla získat poklad neuvěřitelné hodnoty. Ve druhém díle se pak vydají po stopách vědců, kteří objevili cenné T-drahokamy plné energie. Zjistí, kde se nachází jejich hyperprostorová loď a zamíří do míst, kde by se měl nacházet největší vesmírný poklad všech dob.

Více jazyků, nápověda, ukládání

Lovci vesmírných pokladů
Hra je vícejazyčná, mimo jiné kompletně Česky. Hra Lovci vesmírných pokladů, stejně jako předchozí dvě série her, nabízí v menu SuperHelp pro rychlou pomoc ve hře a také funkci Automatického ukládání pozice.

První díl nové série je zdarma, druhý díl, který nabízí téměř dvojnásobek lokací, pak za cenu cca 35 Kč.

Zajímavostí je, že předchozí novinka, Alice a Polepšovna pro Čarodějky, dosáhla od svého uvedení loni v listopadu 500 000 stažení při průměrném hodnocení 4,4 z 5. V průběhu letošního roku chce GameStylus vydat ještě hry Ostrov 16 sester a také třetí pokračování úspěšné série o Alici čarodějnici.

Hry ke stažení

Všechny uvedené hry si již můžete zahrát, novinky jsou dostupné zde:

Lovci vesmírných pokladů, 1. díl: 

Lovci vesmírných pokladů, 2. díl: 

Update: Nyní jsou hry k dispozici i pro zařízení od Apple s iOS.

Série o Alici čarodějnici:

Alice a Polepšovna pro Čarodějky:

Alice a Dračí magie: ;


Komentáře, názory a rady
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...


>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2015-2024 GameCondor.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu GameCondor.com a ochrana soukromí | Pošlete nám tip na hru